تخفیف امروز قالیکده البرز برای خرید فرش های شگی! کد تخفیف: SHAGI716

نمایش 1–12 از 116 نتیجه

نمایش فیلترها

انتهای محصولات

محتوایی برای بارگذاری وجود ندارد

بارگذاری محصولات بیشتر

خرید اینترنتی فرش شگی
یکی از مدرن‌ترین و به روزترین فرش‌ها برای استفاده در هر مکانی مانند هال و پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب، راهرو و استفاده از نوع پادری آن جلوی درب سرویس بهداشتی و حمام فرش شگی است که برای نقاط خانه که گفته شد، بسیار مناسب است.اگر شما هم مانند من به دیزاین‌ها و دکوراسیون‌های ساده و مینیمال و در عین حال شیک علاقه مند هستید این فرش‌ها گزینه مناسبی برای شما هستند. فرش های شگی جز دسته مجموعه فرش های فانتزی هستند. برای مشاهده تمامی محصولات فرش های فانتزی به صفحه فرش فانتزی مراجعه کنید.

فرش‌های شگی انواع مختلفی دارد و همچنین در دسته فرش‌های زینتی نیز شمرده می‌شود. ما قصد داریم تا در این متن شما را به صورت کامل با این نوع از فرش‌های پرزبلند آشنا کنیم.
فرش شگی چیست؟
فرش‌های شگی همانطور که گفته شد، فرشی مدرن است که در عین سادگی بسیار شیک هستند.

این فرش‌ها به فرش‌های پرزبلند نیز معروف هستند به دلیل داشتن پرزهای بلند که این مورد از ویژگی‌های بارز در این مدل از فرش‌ها است. عموماً این فرش‌ها را با با نخ‌های پلی استر و یا پروپلین می‌بافند.

فرش‌های شگی عموماً با نخ‌های ضخیم‌تر بافته می‌شوند در نتیجه این فرش‌ها با کمترین تراکم، اما بافتی درشت تولید می‌شوند.

البته باید بگوییم که الیاف‌های ضخیم و بافت درشت در تولید این فرش، نبود تراکم زیاد را پر می‌کند، اما به یاد داشته باشید این فرش‌ها عموماً جنبه زینتی دارند.
قدمت فرش شگی
فرش های شگی معمولا در دسته بندی فرشهای مدرن قرار می گیرند. چرا که تصور عموم مردم این است که این فرش چند سالی بیشتر وارد بازار نشده اند. اما باید بگوییم این تصور اشتباه است. چرا که این فرش یعنی فرش شگی از گذشته های نسبتا دور موجود بوده است. در زمان ارائه اولیه استقبال چندانی از فرش شگی صورت نگرفت. علت این موضوع گارد و موضعی بود که مردم در قبال کالا های جدید داشتند. چرا که برخورد مردم به این دست اجناس نو آورانه بسیار سرد بود. این افراد بدون بررسی ویژگی های این فرش و دانستن مزیت ها و معایب آن. صرفا به دلیل نو و جدید بود از خرید آن خود داری می کردند. اما با گذشت زمان این روند تغییر کرد. تا جایی پس از گذشت چندین سال فروش خوبی متوجه فرش شگی شد. تا جایی که امروزه استقبال از آن مشاهده می کنیم.

این استقبال تا جایی ادامه پیدا کرد که امروزه جز محبوب ترین فرش های ماشینی است. استفاده از آن ها مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است. مزیت های بی شماره می توان در مورد فرش شگی بر شمرد. که به بخشی از آن ها در مقاله پرداختیم.  به همین خاطر بسیاری از افراد برای خرید فرش شگی از خود تمایل نشان می دهند. که از جمله آن ها می تواند به تازه عروس ها اشاره کردند. به این موضوع در بخش بعدی مقاله به تفسیل می پردازیم. همین طور مخاطب اصلی دیگر فرش شگی مستاجر ها می باشند.
 برای جهیزیه
در بخش قبلی یکی از مخاطبان فرش شگی را نو عروسان معرفی کردیم. در سال های اخیر این فرش برای جهیزیه بسیار مورد استفاده است. در این بخش از مقاله قصد داریم به علت این موضوع بپردازیم. یکی از فرش هایی که به تازی مورد توجه قرار گرفته است فرش شگی است. به طور معمول خانه تازه عروس و داماد ها کوچک است. بهتر است در این خانه ها از فرش هایی با رنگ روشن استفاده کنید. باید بگوییم از جمله ویژگی های این فرش مدرن بودن آن است. قیمت یکی از موارد مهم در انتخاب فرش جهیزیه برای خرید است. از جمله میزیتهای فرش شگی قیمت مناسب آن است. که این مورد این فرش را برای جهیزیه مناسب می کند. چرا که معمولا به فکر جیب پدرشان هستند. که این این موضوع بسیار خوب و قابل تحسین است. خصوص قیمت فرش جهیزیه عروس به کیفیت مواد اولیه بر میگردد.

خرید فرش برای جهیزیه یکی از اصلی ترین خرید های جهزیه محصوب می شود. برای خرید فرش جهیزیه عروس اولین موردی که باید مورد توجه قرار بگیرد مساحت مکانی است که. فرش در آن جا مورد استفاده قرار می گیرد. عدم هماهنگی این مورد باعث می تواند باعث دلگیری خانه شود. در انتخاب فرش مناسب جهیزیه عروس طرح فرش نقش تعیین کننده ای را ایفا می کند. خوشبختانه تنوع در طرح فرش شگی بسیار زیاد است. که این باعث می شود از این فرش برای جهیزیه زیاد خریداری شود. باید بگوییم این موارد مزیت های فرش شگی برای جهیزیه است.
فرش شگی برای مستاجر ها
یکی از گروه هایی که می توانند از فرش شگی استفاده کنند مستاجر ها هستند. علت این موضوع را در این بخش از مقاله بررسی می کینم. مستاجر ها معمولا در حال رفت و آمد هستند. چرا که هر ساله خانه خود را تغییر می دهند و در حال اثاث کشی هستند. از این بهتر است که به سراغ استفاده از این فرش ها بروند. اما علت این پیشنهاد چیست؟ باید بگوییم همان طور که می دایند فرش شگی از نظر ابعاد بسیار متنوع است. این تنوع باعث می شود به راحتی فرش را در ابعادی که تمایل دارید خریداری کنید. از طرفی زیبایی این فرش در ابعاد کوچک از بین نمی رود با کاسته نمی شود. موضوعی که در انواع دیگر فرش های ماشینی معمولی مشاهده می شود. چرا که در این فرش ها طرح ها بر روی فرش های با ابعاد کوچک چندان زیبا به نظر نمی رسند.

از این مستاجر ها می توانند فرش را در ابعاد کوچک خریداری کنند. این موضوع چند مزیت دارد. اول این که وزن این فرش ها کم است. در نتیجه جابجایی آن ساده است. چرا که معمولا در ماه اول سکونت در خانه جید خانوم ها دائما در حال تغییر چیدمان هستند. وزن کم فرش شگی باعث می شود در این خصوص مشکلی وجود نداشته باشد. از طرفی حجم این فرش ها کم است. این باعث می شود به سادگی در جابجایی در ماشین جا بگیرد. لازم است بگوییم این گونه در هزینه های اثاث کشی نیز صرفه جویی خواهد شد.
بهترین فضا برای استفاده از فرش شگی
این فرش ها در تمام ابعاد قابل دسترسی می باشد. که هر کدام با سلیقه  و نیاز شما هماهنگ بود می توانید آن را خرید کنید. در این نوع فرش ماشینی از نخ ها و الیاف گوناگونی ساخته شده است. استفاده از نخ های پلی استر، پلی پروپیلن و …  در تولید فرش شگی رایج است. از طرفی رنگ بندی این نوع فرش ها نیز بسیار متنوع و گسترده می باشد. از این رو می توانید به راحتی آن را با چیدمان خانه خود هماهنگ کنید. و در این خصوص به مشکلی بر نخواهید خورد. در سال های اخیر تنوع در این نوع قالی ها بسیار بالا رفته است. این تنوع کار شما برای انتخاب بسیار راحت می کند. به جرئت می توانی بگوییم در بین فرش های ماشینی بیشترین تنوع را دارد. که این موضوع از اصلی ترین مزیت های فرش شگی است. کاربرد آن را گسترش داده است.

استفاده از فرش شگی در فضای اتاق کودکان نیز بسیار مناسب است. چرا که در وحله اول این فرش تنوع بسیاری در رنگ دارد. رنگ هایی که عموما شاد هستند. از این رو آن را برای اتاق کودک بسیار مناسب می کند. از طرفی بسیار نرم است. این مزیت باعث می شود فرش شگی بهترین گزینه برای اتاق کودک باشد. البته فراموش نکنیم که شما می توانید از این نوع فرش ها در پذیرایی و سایر فضاهای مدرن نیز استفاده کنید. محدودیتی در استفاده از فرش شگی در محیطی وجود ندارد. همه چیز به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد.
فرش شگی خوبه؟
در این قسمت قصد داریم تا ویژگی‌های مهم این نوع از فرش‌ها را بیان کنیم تا ببینیم که آیا فرش شگی خوبه یا نه.

قابلیت حمل آسان

یکی از ویژگی‌های مهم در این فرش، قابلیت حمل آسان است و این ویژگی نیز به دلیل سبک بودن فرش‌های شگی است.

شستشو راحت

ویژگی بعدی این فرش‌ها، شستشو راحت آن‌ها است و آن هم به خاطر کم بودن تراکم این فرش‌ها است هرچقدر تراکم فرش‌ها بیشتر باشند شستشو نیز سخت‌تر می‌شود.

همچنین به دلیل استفاده از نخ‌های پلی استر و پلی پروپیلن، فرش‌های شگی لکه زدایی راحت‌تری به نسبت باقی فرش‌ها دارند.

لطافت و نرمی

ویژگی مهم و تفکیک کننده این فرش‌ها به نسبت فرش‌های ماشینی دیگر، لطافت و نرمی بسیار بالای فرش شگی است و دلیل آن هم پرزهای بلند این نوع از فرش‌ها است.

این ویژگی منجر به کمتر شدن سختی کف خانه می‌شود و همین ویژگی بارز منجر شده تا اکثر خانواده‌ها فرش‌های شگی را به عنوان فرش‌های کودک نیز استفاده می‌کنند.

عدم پرزدهی و ضد حساسیت

ویژگی مهم دیگر فرش پرزبلند، عدم پرزدهی این فرش‌ها و ضد حساسیت بودن آن‌ها است که ویژگی بسیار مهمی در فرش‌ها است. همین ویژگی منجر به اسقبال بی‌نظیر خانواده‌ها به خصوص خانم‌های ایرانی شده است.
انواع فرش شگی
در این قسمت از مقاله تصویر انواع فرش شگی را در رنگ بندی‌های مختلف می‌توانید مشاهده کنید، از جمله رنگ دودی ذغالی، قهوه‌ای و کرم.


تنوع سایزبندی فرش پرز بلند 
تنوع بی‌نظیر و تقریباً کم نظیر فرش‌های شگی در فروشگاه قالیکده البرز زبان زد است.

شما می‌توانید فرش شگی ساده و تک رنگ را در هر ابعادی از جمله 6 متری، 4 متری و غیره که مورد نیاز داشتید با قیمت مناسب خریداری کنید و با ارسال رایگان توسط معتبرترین باربری‌های ایران دریافت کنید.

تنوع سایزبندی فرش‌های پرز بلند تک رنگ ما عبارتند از:

پادری 50*80
فرش 1*1.5
فرش 1.20*1.80
فرش 2.25*1.5
فرش 1.5*1.5
فرش 1.3*1.3
فرش 1.2*1.2
فرش 1.5*2.5
فرش 2*1.5
فرش دو متری (1.20*1.70)
فرش دایره ای با قطر 2.5
فرش دایره ای با قطر 2
فرش دایره ای با قطر 1
فرش نیم دایره 100*50
کناره 2.5*1

مزایای فرش شگی 

ضد حساسیت
بدون پرزدهی
لطافت بی‌نظیر و خیره کننده
هزینه کمتر نسبت به فرش‌های دیگر
رنگبندی بالا و زیبا
موجود در سایزهای مختلف و پادری و گرد

فرش پرزبلند برای چه مکانی مناسب است؟
این فرش‌ها همانطور که گفته شد برای انواع مکان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما بهترین مکان‌ها که می‌توانید از فرش‌های پرزبلند استفاده کنید عبارتند از:

اتاق خواب

یکی از بهترین مکان‌ها برای استفاده از فرش شگی ترکیه است.

زمانی که از تخت خواب بلند می‌شوید و پاهایتان را روی فرش پرزبلند می‌گذارید نرمی و لطافت آن حس بسیار فوق العاده‌ای برای انسان دارد.

همچنین این فرش‌ها برای اتاق کودک نیز بسیار مناسب هستند و شما می‌توانید به راحتی کودکان را روی این فرش‌ها بخوابانید و کودکان روی این فرش بدون اینکه زانو و یا دستانش روی فرش ساییده شود بازی کند.

هال و پذیرایی

اگر به دکوراسیون‌های مدرن در عین حال ساده و مینیمال علاقه دارید می‌توانید این فرش‌های تک رنگ زیبا را برای استفاده در هال انتخاب کنید.

همچنین می‌توانید از سایزهای کوچکتر این فرش جلوی میز تلوزیون، کنار شومینه، زیر میز نهار خوری و زیر میز مطالعه استفاده کنید.

راهرو، سرویس بهداشت

یکی دیگر از موارد مصرف این فرش‌ها، استفاده از پادری فرش شگی جلوی درب سرویس بهداشتی و حمام است.

فرش‌های شگی به علت داشتن پرزهای بلند برای و پشمی مانند برای گرفتن خیسی پای شما بسیار مناسب است.

آشپز خانه

شما می‌توانید از این فرش‌ها برای آشپزخانه و زیر میز نهارخوری نیز استفاده کنید. که صرف زمان را در آشپزخانه برایتان بسیار کوتاه و لذت بخش می‌کند.
فرش‌های ساده بدون طرح
یکی از بهترین انتخاب‌ها برای افراد ساده پسند و افرادی که به طرح‌های شلوغ علاقه‌ای ندارند، فرش‌های ساده و بدون طرح هستند یا همان فرش‌های پرزبلند است.

فرش‌های پرزبلند به دلیل ساده بودن بافت و به دلیل نداشتن طرح، از تنوع رنگی بسیار بالا و خاص برخوردار هستند. شما می‌توانید این فرش‌ها را با هر دکوراسیونی از ساده تا شلوغ ست کنید.
قیمت فرش شگی
قیمت فرش فانتزی شگی، به نسبت فرش‌های ماشینی 1700 شانه به بالا بسیار مناسب‌تر است. در واقع این دسته از فرش‌های فانتزی جز فرش‌های ارزان قیمت شمره می‌شوند.

شما می‌توانید انواع این فرش‌ها را با قیمت بسیار مناسبی از بهترین فروشگاه آنلاین فرش سفارش دهید.

قیمت فرش‌های ساده بدون طرح از 134 هزار تومن که پادری آن‌ها است شروع می‌شود تا 9 متری آن‌ها که با قیمت 3 میلیون و 15 هزار تومان در فروشگاه قالیکده البرز موجود است.

تمامی رنگ‌های فرش‌های شگی، با همین قیمت‌ها از پادری تا 9 متری در قالیکده البرز موجود است.

سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت